Prima Cool online tv archiv

Jaká má být dnešní televize? No přece cool, prostě in. Pro divácké fanoušky ve věku převážně od dvaceti do čtyřiceti let pak takové cool televizní stanice doopravdy existuje, i u nás. Stačí si jen naladit Primu a její druhý kanál – Cool.

Prima Cool vysílá od 1. dubna roku 2009. Za tuto dobu si našla spoustu fanoušků a další stále přibývají. A také, že je proč. Prima Cool jde zajímavou cestou, vysílá jiné pořady, než na jaké jsme zvyklí, dává zajímavé spoty a celkově je prostě cool.

Pokud chcete hledat tv archiv televize Prima Cool, tak toho se ještě nedočkáte. Určitě se ale blíží doba, kdy i archiv této stanice bude cool. Najdete zde mnoho zajímavých seriálů, filmů, které jsou však spíše starší a méně známé, zahraniční reality show, ale i známé české a vyhlášené pořady, na které se stojí za to dívat.

Pokud jste třeba fanoušky rodiny Simpsonových, sledujte stanici Prima Cool, tuto rodinku zde totiž najdete. Stejně jako oblíbené pořady Top Gear, reality show Ninja Faktor, pro mnohé extrémní pořad Faktor strachu, ale také pořady, jako je Angel, Autosalon, Banja, Dexter, Glee a mnohé další. Sledujte Primu a váš život bude cool.