Cesty domů nové díly - iprima.cz archiv tv prima online

Kam vedou všechny vaše cesty? No přece domů. A nebo také k obrazovkám televize Prima, kde si můžete společně s celou rodinou vychutnat Cesty domů společně. Tedy ty Cesty domů, které běží na televizi Prima každé pondělí a středu a které jsou stále více a více oblíbeným primáckým seriálem.

Seriál Cesty domů je plný známých hereckých tváří, které vás každý týden provázejí svými novými příběhy, životními láskami a radostmi, ale také velkými zklamáními, bolestmi či tragickými událostmi. Společně vás zavedou do nemocničního prostředí, ale pozvou vás také do jejich soukromého života plného radostí i starostí.

Cesty domů se možná částečně inspirovaly slavným Shakespearovým příběhem o Romeovi a Julii. Jejich láska byla tak silná, ale nedokázala překonat dlouhé spory dvou nesmiřitelných rodin. A ty jsou i v Cestách domů a jejich nové díly, kde proti sobě stojí rody Kosíků a Bernátů.

Především jejich starší členové se nemohou vystát, čímž komplikují života mnoha dalších. Láska je ale mnohdy silnější a vítězí. Někdy ale může nastat pravý opak. I o tom jsou Cesty domů nové díly, které můžete online sledovat díky online archivu televize Prima. A uvidíte tak, že všechny cesty vedou vždy zpět, domů.