Autosalon - iprima.cz archiv tv prima online

Pokud milujete rychlost, auta a ideální je tuto kombinaci spojit dohromady, tak vás světem rychlých aut rádi provedeme. Ne tedy my, ale pořad, který už pár let brouzdá obrazovky a silnice na televizi Prima. Pokud se do něj chcete nechat dovést i vy, tak navštivte, tedy spíše sledujte pořad Autosalon.

Autosalon je zábavný pořad televize Prima, který můžete i vy sledovat online v archivu a kde můžete shlédnout pořádně hustou jízdu těch nejrychlejších bouráků. Díky Autosalonu zůstanete pořád v kontaktu se světem motorů, rychlých aut a parádní jízdy, můžete si být jisti, že nepřijdete o nic.

I když to někdy bude pěkně rychlé, vy se nemusíte bát, že by okolo vás některé informace prosvištěly. Právě Autosalon je zde pro vás, aby vás informoval o všem, co se děje ve světě automobilů, kde se co stalo, kde se co chystá a plánuje či nač se máte těšit. A že toho s Autosalonem bude opravdu hodně.

Stačí vám jen, když si o víkendu trošku přivstanete. Pořádná jízda vás ale rychle probudí. A spolu s ní Zbyněk Meruňka, Radek a Josef Vrtalové, Jiří Dvořák, františek Fiala, Daniel Dítě a Bára Pražanová, tedy moderátoři, kteří se ve světě rychlých aut orientují, jako nikdo. I proto vás svým Autosalonem rádi provedou.